Aktuálne

Zo života školy ...

slide01.jpg slide02.jpg slide03.jpg

 

 

alf2

taska

 

Blahoželáme k meninám

Dnes : Eliška
Zajtra : Brigita
 

Zápis detí do MŠ

Pozor: Otvorí sa v novom okne. TlačiťE-mail

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ v Čerhove oznamuje rodičom, že zápis do MŠ na školský rok 2021/2022 sa uskutoční 4. 5. 2021, t.j. v utorok v ZŠ od 8.00 – 12.00 hod. bez prítomnosti detí.

Upozorňujeme rodičov, že od 1. 9. 2021 je povinná MŠ pre deti, ktoré do 1. 9. 2021 dovŕšia 5 rokov.

Tieto deti musia byť prednostne prijaté do MŠ, preto prosíme rodičov, aby si túto povinnosť splnili v danom termíne a neodkladali na september. Deti, ktoré už navštevujú MŠ netreba prihlasovať opätovne. Tie sú automaticky prijaté na povinné plnenie predprimárneho vzdelávania.

Nakoľko naša MŠ je po rekonštrukcii, ktorou sa rozšírila kapacita MŠ, prijmeme do MŠ všetky deti od 3 rokov. Záujem o umiestnenie dieťaťa do MŠ môžu nahlásiť aj rodičia mladších detí, ale ich o prijatí budeme rozhodovať podľa kapacitných možností so zriaďovateľom a RÚVZ.

                                                                                                                                 RŠ